Online Spiritüel Danışmanlık Eğitimi

Uluslararası Akredite Sertifikalı
2 Ay Süreli
19 Adet Video
E-Devlet Onaylı


Eğitim Hakkında


İnsan daima bir arayış içindedir. Yaşamını daha da güzelleştirmek, daha bolluk dolu, olumlu ilişkiler kurmak, dengede kalmak, kendini daha yakından tanımak, geliştirmek ve dönüştürmek ister. Spiritüel Danışman ise bu yolculukta eşsiz bir rehberdir. Günümüzde birçok kişi spiritüel çalışmalar yapmaktadır. Burada önemli olan yasal, etik ve belli standartlarda çalışmalar yapabilmektir. Eğitim formatlarımız daima kişisel gelişim derslerinin ilerleyişine öncülük etmiştir. Şimdide daha önce benzeri olmayan bir bütünsel içerikle sizleyiz.


Yaşam denge üzerine kuruludur. Öz dengenizi fark ettikçe yaşamdan keyif almaya, blokelerden uzaklaşmaya başlarsınız. Özellikle negatif alanlardan uzaklaşabilmek yaşamınıza yepyeni mucizeler katacaktır.


Frekansınız izlediğiniz her ders videosunda yükselecektir. Evrende her şeyin bir frekansı vardır. Arzuladıklarınızla aynı frekansa geçtiğinizde evrenle iş birliği yapmaya başlamış olacak hayatınıza çabasızca frekansınıza uygun yenilikleri çekebileceksiniz.


Tüm derslerimiz pozitif katkı amaçlıdır. Teşhis tedavi içermez, tıbbi içerik yoktur. Videolarımızda, canlı derslerimizde ve süpervizyon eğitimimizde kendinize, çevrenize, yakına, uzağa spiritüel danışmanlık yapabilecek, profesyonel olma yolunda yolunda ilerleyebileceksiniz. Eğitim videolarımız canlı yayınlar dışında 2 günlük süpervizyon ile zenginleştirilmiştir. Yüz yüze eğitimde sınıf ortamında toplu frekans yüklemeleri ve koruma teknikleri siz değerli kursiyerimize hediyemiz olarak eğitmenimiz tarafından yapılacaktır.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Sizlere işin uzmanından, temelden başlayarak profesyonel olma yolculuğunun nasıl olacağını öğretiyoruz. Ders satmıyoruz bilgiyi kavrayarak yaşamınızı dönüştürmenize destek oluyoruz. Alanında uzman olan Sevgi Keleş® ile her videoda yeni bir mucize deneyim yaşayabileceksiniz.


-Spiritüel danışmanlık nedir?

-Spiritüel danışmanlık etik kuralları nelerdir?

-Profesyonel danışmanlık nasıl yapılır?

-Danışan ile nasıl seans yönetimi

-Pozitif yaşamın incelikleri

-Pozitif frekansı deneyimle

-Bedensel blokelerden arınma

-Zihin blokelerinden arınma

-Yüksek pozitif enerji ile uyumlanma

-Negatiflerden korunmak için koruma çalışması

-Bolluk titreşimi yükleme

-İlişki titreşimi yükleme

-Manyetik Aura yüklemesi

-Çakralar ile denge çalışması

-Çakraların ilişik olduğu yaşam alanlarımız

-Atalardan gelen negatiflerin kesilmesi

-Kısır döngülerden arınmak için çalışma

-Sevgi Ötesi Frekans ile mekân temizleme

-Evimizle uyumlu olma eve uyumlanma

-İlişki meditasyonu

-Bolluk meditasyonu

-Beyin dalgalarımız nelerdir?

-Çevreden alınan negatiflerin bedenden temizlenmesi

-Duru göz çalışması

-Taç çakra çalışması

-Para çakrası çalışması

-Düşük frekanslarla kordon bağlarının kesilmesi

Hemen Başvur