Online Bioenerji Master Eğitimi

Uluslararası Akredite Sertifikalı
2 Ay Süreli
13 Adet Video
E-Devlet Onaylı

Eğitim Hakkında Merak Ettikleriniz

‘Evrensel yaşam enerjisi’ anlamına gelen bioenerji, içimizdeki pozitif enerjinin aktifleşmesidir. Günlük hayatımızdaki koşuşturma, telaş yüzünden çoğumuz bedenimizde oluşan stresin ve blokajların farkında değiliz. Amacımız bize güç veren bu enerjinin bilincinde olarak olumlu frekanslara kendimizi açmak ve içimizdeki pozitif yaşam enerjisini keşfederek öz gücümüzü ortaya çıkarmaktır.

Bununla beraber saf mutluluk, huzur, yaşam dengesi, bakış açısı, sevgi ve güven gibi doğuştan sahip olduğumuz duygularımızın güçlenmesine farkındalık katar. Böylece bu enerjinin duygusal ve zihinsel açıdan tüm bedenimize iyilik getirdiğini deneyimleriz.

Bioenerji Nedir?

Yaşam enerjisi anlamına gelen bioenerji günümüzde en çok talep gören enerji çeşididir. Bedendeki tüm negatif enerjileri uzaklaştırıp, pozitif enerji yayar. Diğer enerji çalışmalarında bireyin yaşam sürecinde tekâmülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif, kolay ve çabasız yaşam akışı sağlar.

Bioenerji Master Eğitimi Ne İşe Yarar?

Bioenerji Master Eğitimi ile sizler de bioenerji uygulayıcısı aktifleştirilmesi yapabileceksiniz. Yaptığı enerji çalışmasını, profesyonel alana taşımayı hedefleyen tüm kursiyerlerimizi zengin eğitim içeriğimiz ile destekliyoruz. Master enerjisine geçtiğinizde enerjinizin, farkındalığınızın, deneyimlerinizin daha da yükseldiğini ve yüksek odaklanma ile daha başarılı sonuçlar aldığınızı gözlemleyeceksiniz.

Bioenerji Master Nasıl Uygulanır?

Bedeninizi ve çevrenizdeki her şeyi, aldığınız üst düzey Bioenerji Master Eğitimi sayesinde pozitif yaşam enerjisiyle besleyip şifalandırabilirsiniz. Tıbbın yerine geçmemekle birlikte en yaygın kullanılan alternatif enerji tekniğidir. Bioenerji günümüzde yaygın olarak kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır.

Bioenerji Master Sertifikasını Nerelerde Kullanılır?

EVA Akademi’den alacağınız Bioenerji Master Eğitimi ve Bioenerji Master Sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve tecrübeler sayesinde, aldığınız eğitimi sosyal çevrenize destek olarak değerlendirebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak bioenerji uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz.

Bioenerji Master Eğitimi Ders İçeriği

- Bioenerji Uygulama Aşamaları,

- Çakralar ve Bağlı Olduğu Organlar,

- Blokajların Üzerimizde Oluşturduğu Hastalıklar,

- Tali Çakralar,

- Enerji Yükseltme ve Enerji Dengeleme,

- 21 Günlük Arınma Çalışması,

- Danışan ile Uyum Profesyonel Seans Yönetimi,

- Bir Başkasının Bioenerjini Aktifleştirme

- Bioenerjide Eğiticilik

- Enerjive Nefes Egzersizleri,

- Bioenerjide Sıkça Sorulan Sorular 1

- Bioenerjide Sıkça Sorulan Sorular 2

- Uygulamalı Bir Başkasını Aktifleştirme

- Uygulamalı Örnek Blokaj Çalışması,

Bioenerji Master eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte, tüm kursiyerlerimiz eğitici ile tek tek çalışıp enerji deneyimleyecek ve örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabileceksiniz. Master olarak bir başkasını eğiticimiz ile birlikte aktifleştirebileceksiniz. Eğitimin ikinci gününde yüksek frekans ile Bioenerji ile bütünleşeceksiniz.

Eğiticimiz tarafından bütün Masterlera yapılacak olan sağlık uyumlaması ve sağlık koruma kalkanı hediyesi ile eğitimimiz taçlanacaktır.Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geri bildirim getirmesini diliyoruz

Hemen Başvur