Online Bioenerji Eğitimi

Uluslararası Akredite Sertifikalı
2 Ay Süreli
16 Adet Video
E-Devlet Onaylı

Eğitim Hakkında Merak Ettikleriniz

‘Evrensel yaşam enerjisi’ anlamına gelen bioenerji, içimizdeki pozitif enerjinin aktifleşmesidir. Günlük hayatımızdaki koşuşturma, telaş yüzünden çoğumuz bedenimizde oluşan stresin ve blokajların farkında değiliz. Amacımız bize güç veren bu enerjinin bilincinde olarak olumlu frekanslara kendimizi açmak ve içimizdeki pozitif yaşam enerjisini keşfederek öz gücümüzü ortaya çıkarmaktır.

Bununla beraber saf mutluluk, huzur, yaşam dengesi, bakış açısı, sevgi ve güven gibi doğuştan sahip olduğumuz duygularımızın güçlenmesine farkındalık katar. Böylece bu enerjinin duygusal ve zihinsel açıdan tüm bedenimize iyilik getirdiğini deneyimleriz.

Bioenerji Nedir? ve Bioenerji Ne İşe Yarar? Bioenerji ‘yaşam enerjisi’ demektir. Bilimsel olarak saptanabilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir. Bedene gönderilen bioenerji frekansları sayesinde, bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olunur. Her insanda var olan bioenerji, aktifleştirildikten sonra yaşam boyu size pozitif enerji sağlar.

Bioenerji, olumlu enerji aktarma yöntemidir. Bioenerji evrensel yaşam enerjisi yani kozmik enerjidir ve insan bedeninde meydana gelen tüm ağrılarda çok etkili bir çalışmadır.

Bioenerjinin Ne İşe Yarar?

Günümüzde birçok ekol, birçok enerji çalışması olmasına rağmen, Bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez ve kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken Bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif, kolay ve çabasız yaşam akışı sağlar.

Bioenerji Nasıl Uygulanır?

Bedeninizi ve çevrenizdeki her şeyi, aldığınız üst düzey bioenerji eğitimi sayesinde pozitif yaşam enerjisiyle besleyip şifalandırabilirsiniz. Tıbbın yerine geçmemekle birlikte en yaygın kullanılan alternatif enerji tekniğidir. Bioenerji günümüzde kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılabilir. Her bioenerji öğreticisinin sunmuş olduğu ekol farklı olabilir. Bizlerin sizler için sunmuş olduğu ekol, hem evrensel hem de en kapsamlı olanıdır. Bioenerji eğitimi alarak çevrenize beden-ruh-zihin dengelemesi yapabilir, çakralarınızı dengeye getirebilir ve pozitif frekansı deneyimleyebilirsiniz.

Bioenerji Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim?

EVA Akademi’den alacağınız Bioenerji Eğitimi ve Bioenerji Sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve tecrübeler sayesinde, aldığınız eğitimi sosyal çevrenize destek olarak değerlendirebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak bioenerji uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz.

Bioenerji Eğitimini Neden EVA Akademi’den Almalıyım?

Amacımız sizlerin bioenerji eğitimini son derece üstün başarılı, diğer eğitim alan bireylere kıyasla daha deneyimli olmanız ve bu nedenle sizler için en donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz eğitim videolarında seans başlangıcından bitimine kadar nasıl yapıldığını deneyimleyeceksiniz. Eğitim videolarımız, sizlerin bu mecraya profesyonel olarak adım atabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Bioenerji Online Eğitimi süresince, eğitim hakkında dilediğiniz her şeyi eğiticimizle paylaşabilir ve düzenli olarak iletişim içinde kalabileceksiniz.

Bioenerjist nasıl olunur ? Başarılı oranını arttırmak için yüz yüze eğitimlerimizde de eğiticimiz tarafından aktivasyon ve enerji çalışması yapılacaktır. Eğitimimiz standart Bioenerji kalıbının çok dışındadır. Eğitimimiz; nefes tekniği, aura genişletme, meditasyon çakraların açık kapalı oluşu gibi birçok konuyu içermektedir. Sizleri de Uluslararası Akreditasyona sahip Educert onaylı Bioenerji Kursu ile EVA Akademi ailesinde görmekten mutluluk duyarız.

Bioenerji Eğitimi Ders İçeriği

- Bioenerji Nedir?

- Bioenerji Ne Değildir?

- Bioenerji Nasıl Uygulanır?

- Bioenerji’nin Dengelenmesi,

- Bioenerji Uygulayıcısı Olmak,

- Yaşam Dengenizin Önemi ve Pozitif Frekansa Nasıl Geçeriz?

- Kendimize Nasıl Bioenerji Uygularız?

- Manyetik Alanda Bioenerji Çalışması

- Aura Nedir veNasıl Genişletilir?

- Çakra Nedir?

- Çakraların Dengelenmesi ve Açılması

- Meditasyon Uygulamaları,

- Nefes Teknikleri ile Beraber Arınma Egzersizleri,

- Bioenerji Seansları Nasıl Yapılır?

- Bölgesel Bioenerji Nasıl Çalışılır?

- Duygusal Blokajlara Bioenerji Çalışması

- Geçmiş Yaşamı Çalışması,

- Bioenerji Çalışması,

- Uzağa Bioenerji Şifası Gönderilmesi

- Pozitif Enerjiyi Koruma,

- Negatif Bağların Kesilmesi,

- Bioenerji Uzmanlaşma Teknikleri,

- Bitkilere Enerji Yollama Bitkilerin Enerjisi,

- Bilinçaltımızdaki Korku, Kaygı, Stres ve Sıkışmış Duyguları Arındırma,

- Bolluk Bereket Konusunda Olan Blokajların Kaldırılması ve Bioenerji ,

- İlişki Konusunda Bioenerji ile arınma,

- Bioenerji Uygulamaları

- Ellere Bioenerji Uyumlaması (Aktive Etme),

- Enerji Egzersizleri,

- Bioenerji Seansı Uygulaması,

- Negatif Enerjilerden Korunma,

- Bulunduğumuz Yaşa Kadar Arınma İşlemi,

- Danışan ile Tanışmadan Başlayarak Nasıl Seans Yönetilir?

Bioenerji Yüz Yüze Eğitim İçeriği

Bioenerji eğitim içeriğinin tamamının aktarılmasıyla birlikte, eğitmenimiz ile tek tek çalışıp enerji deneyimleyebilecek ve örnek seanslarla eğitiminizi pekiştirebileceksiniz. Ayrıca grup meditasyonu ile tanışıp, arınma-farkındalık yolunda ilk adımı atabileceksiniz. Eğitimin ikinci gününde kadim öğreti olan HOOPONOPONO ile tanışıp yüksek frekansla Bioenerji ile bütünleşeceksiniz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geri bildirim getirmesine niyet ediyoruz.

Kimler Bioenerji Eğitimi Alabilir?

- Tıp Doktorları,

- Sağlık Görevlileri,

- Fizik Tedavi Uzmanları,

- Yaşam koçları

- Nefes koçları

- Psikolojik danışmanlar

- Bioenerji uygulayıcısı olmak isteyenler

- Yaşamına pozitif enerji eklemek isteyenler

- Çakraların önemini kavramak isteyen herkes kendisine ve çevresine enerji aktarmak isteyenler ve Bioenerjiye ilgi duyan herkes bünyemizdeki Bioenerji Eğitimine katılabilirler

Hemen Başvur